Yli 49 € tilaukset veloituksetta Postiin tai automaattiin!
Itsestään huolehtivien ihmisten verkkokauppa
Ale!

Sade elegant Hiusnaamio

200 ml

Alkuperäinen hinta oli: 16,90 €.Nykyinen hinta on: 15,20 €.

(84,50 €/l)

Sade elegant Hiusnaamio

Ravitseva, kosteuttava ja korjaava hiusnaamio kuiville ja väsyneille hiuksille.

  • 100 % luonnonkosmetiikkaa hiustesi parhaaksi
  • Huonokuntoisille, karheille ja elottomille hiuksille
  • Pitkille ja kiharoille hiuksille
  • Käytä ennen pesua tai jätä tehohoitona vaikuttamaan hiuksiin
  • Valmistettu Suomessa

Vinkki! Tehosta hoitoa pesemällä hiukset ennen naamiota syväpuhdistavalla Sade elegant aktiivishampoolla.

Ihanille hiuksillesi 😍

Tutustu koko Sade luonnonkosmetiikka sarjaan.

Selaa myös muita tuotteita osioissa:

Sade elegant Hiusnaamio

Sade elegant Hiusnaamio sopii loistavasti kaikille hoitoa kaipaaville hiustyypeille

Hiusnaamio sisältää runsaasti aktiivisia, vegaanisia proteiineja ja tehokkaita ekologisia kasviuutteita, kuten aloe veraa, mustaherukka-uutetta sekä riisiproteiinia.
Ne tekevät hiusmaskista antioksidanttisen, vahvistavan, kosteuttavan ja ravitsevan.
Sheavoi, Mangovoi sekä Avokado puolestaan korjaavat ja ennaltaehkäisevät kaksihaaraisia sekä silottavat ja jättävät hiukset uskomattoman pehmeiksi.
Hiusnaamion koostumus sitoutuu hiuksiin, hoitaa syvältä ja antaa pehmeän ja sileän tuloksen ilman sähköisyyttä.

Sisältää Himalajan kristallisuolaa. Ei sisällä silikonia. Miedosti hajustettu.

100 % luonnonkosmetiikkaa! Tuotteen kaikki raaka-aineet ovat ekosertifioituja ja lisäksi osa myös luomutuotettuja. Tuote on kehitetty ja valmistettu Suomessa Ecocert Cosmos -tehtaalla.

Kotimainen Sade-sarja

Laadukkaat Sade ihon- ja hiustenhoitotuotteet ovat kehitetty ja valmistettu suomalaisessa biokosmetiikkalaboratoriossa. Tuotteissa on käytetty runsaasti luonnollisia, hoitavia ainesosia. Laadukkaat luomutuotetut kasviöljyt hemmottelevat ihoa ja hiuksia. Himalajan kristallisuola tuo tuotteisiin raikkaan tuulahduksen vuorenrinteiltä. Suola desinfioi ja puhdistaa luonnollisesti, rasittamatta ihoa. Se tasapainottaa ihoa ja hoitaa ihoärsytystä.

Sade-tuotteet sopivat kaikille mutta erityisesti ongelmallisen ihon hoivaamiseen, kuivalle iholle, psoriaatikoille, allergisille ja atoopikoille.
Tuotteita ei ole testattu eläinkokeilla.

Sade classic-tuotteet eivät sisällä lainkaan hajusteita, Sade elegant-tuotteet ovat miedosti hajustettuja.

Tutustu koko Sade luonnonkosmetiikka sarjaan.

Saatat myös pitää...

ASIAKASPALVELU

Puh: 050 522 4704
tilaukset@luontaistuotejasmin.com

VERKKOKAUPPA JA TILAUKSET

Puh: 045 231 7701

LUONTAISTUOTE JASMIN
MYYMÄLÄ

Tullikatu 10
21100 Naantali
Puh. 050 522 4704

AUKIOLOAJAT

Ma-Pe 10.00 – 17.00
La 10.00 – 14.00

Posti Matkahuolto

Paytrail

Copyright © 2025 Luontaistuote Jasmin